CALL BUSS
+37126228737

AUTOBUSU NOMA

Šobrīd mūsu autoparks piedāvā trīs veidu autobusu nomu (skat.zemāk)

  paaugstinātas ērtības

  19 vietu standarta

  16 vietu standarta

Piedāvājam paaugstinātas ērtības 19-vietīgu Mercedes Benz Sprinter autobusu nomu gan starptautiskiem, gan vietējiem pasažieru pārvadājumiem: ekskursiju, tūrisma, dažādām biznesa, ballīšu un sporta pasākumu vajadzībām. Autonoma tiek sniegta kopā ar šofera pakalpojumiem. Autobusi aprīkoti ar izgaismotu salonu, ērtiem izbīdāmiem un atlokāmiem tūristu tipa sēdekļiem ar nolokāmu un paceļamu rokas balstu. Katrai sēdvietai pieejama atsevišķa gaisa kondicionēšanas un gaismas kontrole, atlokāms galdiņš un audio skaļrunis. Autobusā darbojas kondicionieris ar filtrētu gaisu, skaņas sistēma ar iepēju pieslēgt flash un bluetooth, kā arī WiFi  ar 4G atbalstu. Autobusa aizmugurē ierīkots liels bagāžas nodalījums. Iespējama bērnu sēdeklīšu uzstādīšana. Pakalpojumā ietilpst viesu sagaidīšana lidostā. Sadarbojamies gan ar juridiskām, gan privātpersonām.

Piedāvājam komfortablu 19-vietīgu Mercedes Benz Sprinter autobusu nomu gan starptautiskiem, gan vietējiem pasažieru pārvadājumiem: ekskursiju, tūrisma un dažādām biznesa vajadzībām. Autonoma tiek sniegta kopā ar šofera pakalpojumiem. Autobusi aprīkoti ar gaisa kondicionieriem, stereo sistēmu CD/FM, navigāciju, automātiskajām durvīm, vajadzības gadījumā iespējama arī bērnu sēdeklīšu uzstādīšana. Atšķirībā no citiem nomas autobusiem, šim modelim ir iespēja izvietot klienta tekstu tekstu uz ārējā elektroniskā ziņojumu ekrāna. Autobusa aizmugurē ierīkots liels bagāžas nodalījums. Pakalpojumā ietilpst viesu sagaidīšana lidostā. Sadarbojamies gan ar juridiskām, gan privātpersonām. Nomājot vairākus autobusus un ilgtermiņa sadarbības partneriem sniedzam atlaides.

Piedāvājam komfortablu 16-vietīgu Mercedes Benz Sprinter autobusu nomu gan starptautiskiem, gan vietējiem pasažieru pārvadājumiem: ekskursiju, tūrisma un dažādām biznesa vajadzībām. Autonoma tiek sniegta kopā ar šofera pakalpojumiem. Autobusi aprīkoti ar gaisa kondicionieriem, stereo sistēmu CD/FM, navigāciju, vajadzības gadījumā iespējama arī bērnu sēdeklīšu uzstādīšana. Pakalpojumā ietilpst viesu sagaidīšana lidostā. Sadarbojamies gan ar juridiskām, gan privātpersonām. Nomājot vairākus autobusus un ilgtermiņa sadarbības partneriem sniedzam atlaides.

Kontakti
info@taxi4you.lv
+371 26228737